O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez MICE (meeting-incentive-conferences-event). Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych, zarówno do znanych i cenionych światowych kurortów, jak i do miejsc nietypowych, których egzotyka zaspokoi najbardziej wysmakowane gusta koneserów podróży.

Z turystyką jestem związany od dwudziestu lat.

Obserwując jakość usług touroperatorów nastawionych na masową turystykę, którzy nie zawsze byli w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klientów korporacyjnych, postanowiłem stworzyć markę, której znakiem rozpoznawczym będzie umiejętność dostosowania się do wymagań tak specyficznego Klienta.

Od początku działalności Huber Travel, czyli od lutego 2003 r. do dnia dzisiejszego na pierwszym miejscu stawiamy jakość usług, indywidualizację oferty oraz na zadowolenie Klienta. Dzięki temu szybko udało nam się zdobyć zaufanie zarówno rodzimych firm, jak i ogromnych, znanych na całym świecie korporacji. Niektóre z nich, doceniając jakość naszych usług, powierzyły nam organizację imprez nie tylko dla oddziału w Polsce, ale również dla swoich oddziałów w innych państwach europejskich.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie organizacji imprezy turystycznej, konferencji czy szkolenia, w pełni uwzględniającą indywidualne potrzeby danej firmy, rzetelne wywiązywanie się z umów, a także liczne niespodzianki i dodatkowe atrakcje zaplanowane tak, aby realizowana impreza na długo pozostała w pamięci gości.

Wiele lat pracy w turystyce, ciągłe podróże oraz częsty udział w międzynarodowych targach branżowych pozwoliły mi na wybranie najlepszych, niezawodnych kontrahentów na całym świecie. Wybierane do ofert hotele są sprawdzone przez nas lub przez naszych zagranicznych współpracowników. Dzięki temu Klienci otrzymują propozycje pobytu tylko w luksusowych, wyselekcjonowanych resortach.
Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą Huber Travel!

Andrzej Matanowski

  01 logo

 

Twoja podróż zaczyna się tutaj...